Skočiť na hlavný obsah

Kamenné koberce

Kamenným kobercom zabezpečíme renováciu novších ako aj starších exteriérových a interiérových betónových plôch. Pokiaľ je zámková dlažba položená v podkladovom betóne, je možné použiť kamenný koberec aj na ňu. Kamenný koberec je možné použiť taktiež na úpravu terás, balkónov, chodníkov, príjazdových ciest, alebo vjazdov do garáží, ako vhodný estetický prvok pre skrášlenie pochôdznych plôch v okolí bazénov, vonkajších schodov a schodísk.

Ako to robíme, čo používame - materiály

Zemná vlhkosť je prítomná aj v najsuchších oblastiach. K povrchu sa vlhkosť štandardne dostáva difúziou v podobe pár kapilárami a prechádza tak do všetkých konštrukčných vrstiev podlahy. Tomuto prestupu je potrebné zamedziť, napr.  súvislou izolačnou vrstvou asfaltovej lepenky, alebo vhodne vybranými špeciálnymi fóliami.

Kamenný koberec vytvára zmes prírodného nefarbeného kameňa a dvojzložkovej epoxidovej živice. Má vynikajúce vlastnosti ako sú celistvosť, vodopriepustnosť, jednoduchá údržba, prírodný vzhľad a zaujímavá cena materiálu

Výsledok

Ak hľadáte profesionálnu spoločnosť pre realizáciu Vášho kamenného koberca, sme pre Vás tí praví. Individuálny prístup, nadštandardná kvalita spracovania a priaznivé ceny je to, čo Vám radi ponúkneme.